Home / Hobby / Pronájem rostlin
Pronájem rostlin

Pronájem rostlin

Květinová aranžmá a okrasné rostliny dokáží vykouzlit příjemné klima a jsou skvělým doplněním každého interiéru. Kanceláře, recepce administrativních budov, hotelů, výstavní síně nebo vstupní prostory sportovních hal, které poskytují dostatek světla, jsou ideálním prostředím, ve kterém se okrasným rostlinám daří a kde může vyniknout jejich dekorativní funkce.

Proč pronájem

Mnohé firmy jsou si toho vědomy specifické funkce okrasných rostlin a květin, ovšem nemají možnost se o ně starat. A právě pro ně je určena jedinečná služba společnosti Jungle Interior, která nejprve navrhne optimální květinové aranžmá do jakéhokoliv vhodného prostoru. Po dohodě vám rostliny i v nezvyklých nádobách doveze na místo a postará se o jejich údržbu. Budete tak naprosto bez starostí a přitom bude vaše kancelářská budova, hotel či jiné prostory budit dojem útulnosti i klidu, neboť okrasné květiny a rostliny svou zelení a křehkou krásou ozdobí i všední strohé pracoviště.

Pronájem rostlin

Pro koho je pronájem určen

Pronájem květin a rostlin v netypických květináčích mohou využít nejen firmy, které sídlí v administrativních budovách, ale například také pořadatelé výstav, galeristé, nebo majitelé sportovních hal, bazénů či města a obce pro své veřejné prostory. Funkce okrasných květin a rostlin nespočívá pouze ve zkrášlení interiéru, ale také v provonění a zvlhčení vzduchu.

Pronájem rostlin

Součástí pronájmu květin a rostlin je také následná komplexní pravidelná péče o ně. Společnost Jungle Interior vám zaručí zdravý a svěží vzhled květin a rostlin po celou dobu pronájmu. Díky svým pobočkám je společnost schopna pronajímat a pečovat o okrasné rostliny a květiny po celé České republice.

Výhody pronájmu

Pronájem rostlin má řadu výhod, ke kterým patří kromě žádných starostí na straně objednatele také nízké pořizovací náklady, které lze navíc odepsat z daní. Společnost provádí kontrolu stavu pronajatých rostlin každých osm týdnů. V průběhu pronájmu lze na přání zákazníka kdykoliv měnit počet i druh rostlin i jejich celkové aranžmá. Servis a údržba okrasných rostlin a květin zahrnuje jejich pravidelnou zálivku, přihnojování, čištění, přesazování a kontrolu případného výskytu chorob a škůdců. Pokud rostliny chřadnou, je provedena jejich výměna zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*