Home / Životní styl / Hledáte dokonalý studijní obor? Přinášíme vám skvělý tip!

Hledáte dokonalý studijní obor? Přinášíme vám skvělý tip!

Pokud hledáme správný studijní obor, měli bychom vybírat nejenom podle našich zájmů, ale také podle možnosti budoucího uplatnění, či kvality výuky a celkového vybavení. V tomto směru by tedy měla být volba poměrně jasná, a pokud váháte, rozhodně vás zaujme studijní obor Multimediální tvorba. Ten aktuálně nabízí Střední škola cestovního ruchu ARCUS, s.r.o., která je dnes považována za špičku, a to hlavně díky snaze propojit teoretické znalosti se skutečnou prací. Jak? Třeba tím, že samotná škola provozuje reálnou cestovní kancelář, ve které své získané znalosti a dovednosti mohou žáci uplatnit.

Co zmíněný studijní obor přinese?

Pojďme se ale konkrétně zaměřit právě na obor, který jsme zmínili. Jedná se o čtyřleté denní maturitní studium, s možností výuky i nadstandardních profilových předmětů, mezi které spadá třeba digitální fotografie a animace, tvorba a správa webu, nebo management a marketing. Díky tomu se obor Multimediální tvorba stává nejenom zajímavějším, ale rozšiřuje možnost budoucího uplatnění. Navíc se může stát zajímavou alternativou i pro toho, kdo konkrétně hledá studium fotografie, popřípadě i studium designu. I v tomto směru ony zmíněné nadstandardní, ale i standardní vyučovací předměty zaručeně zaujmou.

To vše samozřejmě pod vedením zkušených učitelů, kteří kladou důraz na individualitu každého studenta. I proto ve třídě není více, než 20 žáků. S čím ale studium Multimediální tvorba také počítá, to je zaměření na dva povinné cizí jazyky. Ty jsou v současné době naprostou nezbytností, a to ať už bude budoucí uplatnění studentů směřováno právě do oblasti cestovního ruchu, či nikoliv.

Špičkové vybavení a pomůcky

Čím ale zmíněná škola a vyučovací prostory také nezklamou, to je vybavením. Kvalitní televizní obrazovky, dataprojektory, počítačové učebny s LCD monitory a laserovými tiskárnami. To vše je zázemí, které umožní multimediální technologie studovat snadno a jednoduše. A když už o moderních technologiích mluvíme, je třeba říci, že každý prvák dostane k výuce iPad mini zdarma.

Jak na přijímací zkoušky?

A co zde ještě nezaznělo? Především povinnost složit přijímací zkoušky, konané formou těch talentových. Zde bude posuzována kvalita práce na PC a dále výtvarná tvorba. Dále je přihlédnuto také ke známkám získaným na ZŠ, popřípadě k účasti v různých olympiádách a se školou spojených projektech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*