Home / Finance / I půjčka může být pohodlná

I půjčka může být pohodlná

Dostali jste se do těžké finanční situace a potřebujete peníze navíc? Nemáte ale stálý či máte nízký příjem, jste důchodci nebo jste přišli o práci? Nyní už nemusíte probdít noci stresem a hádat se s úřednicemi v bankách. Nabízíme vám půjčku bez doložení příjmů, která je určena pro krátkodobé řešení nedostatku finančních příjmů.

Je také půjčkou bez nahlížení do registrů a půjčkou bez ručení. Nebudeme kontrolovat váš plat ani nemusíte mít osobního ručitele. Vyplatíme vaše exekuce a pohledávky a zkonsolidujeme platby tak, abyste mohli zase v klidu spát nebo rozjet vysněné podnikání.

Půjčky-bez tečka cz

Na našich stránkách si můžete vybrat ze čtyř druhů půjček. Půjčka NEJ, půjčka KLASIK, půjčka pro PODNIKATELE a nově půjčku BEZ RUČENÍ. Půjčka NEJ je nebankovní půjčka pro rychlé a efektivní vypořádání exekucí a dražeb nebo konsolidací plateb. V rámci této půjčky nabízíme i vyřízení hypotéky na profinancování půjčky nebo prodej či výkup nemovitostí. Na základě plné moci je zaručeno rychlé jednání a náš individuální přístup s věřiteli. Půjčka KLASIK je klasická nebankovní půjčka bez doložení příjmů, která vám zajistí splnění vašich snů při nákupu auta, dovolené či vybavení do domácnosti. Finanční částku můžeme předat hotově nebo poslat na účet, podle vašich požadavků. Jste už zkušený nebo právě začínající podnikatel? Rozjíždíte firmu, ale nemáte na ni dostatek financí, nebo svou prosperující firmu chcete rozšířit? Půjčka Pro PODNIKATELE umožní krátkodobou či dlouhodobou nebankovní půjčku do výše 40% hodnoty nemovitosti. Smlouvy jsou vám i vašemu právníkovi k dispozici a řídí se obchodním zákoníkem.

Půjčka bez doložení příjmu

Tato půjčka je nenáročná pro prověření bonity žadatele, jelikož dokážeme prověřit žadatele bez doložení různých dokumentů. Proto jsou však tyto půjčky dražší než půjčky v bance, výhodou je však dostupnost pro široký počet žadatelů. Půjčit si můžete od pěti do dvaceti pěti tisíc korun a splácet ji můžete až dva roky. Co vlastně půjčka bez registru znamená? Pokud vás rozčiluje bankovní byrokracie, tak je pro vás půjčka bez doložení příjmů to pravé. Všechny exekuce jsme schopni vyplatit až do 40% hodnoty nemovitosti. Již s čistým listem vlastnictví vám zařídíme úvěr přímo dle vašich požadavků. Proto se nás nebojte navštívit nebo nás kontaktovat a na cokoli se zeptat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*