Home / Hobby / Jak o prázdninách zabavit děti
Jak o prázdninách zabavit děti

Jak o prázdninách zabavit děti

Děti jsou od přírody aktivní a neposedné. Stačí, že jsou doma o víkendu, a už začínají vymýšlet spoustu hloupostí a neví, jakou kulišárnu by ještě vymyslely. Obzvláště nyní, když mají dva měsíce prázdnin, je dobré mít záložní plán domácí zábavy, když je pár dní nepříznivé počasí a nemůžete je poslat hrát ven. Zkuste jim pustit nějakou pohádku, pokud je dostatečně zaujme, usadíte je do křesla alespoň na hodinu a můžete po nich uklidit byt převrácený vzhůru nohama.

Jak vybrat vhodnou pohádku

Pohádky existují hrané a animované, ze kterých můžete vybírat. Klasických pohádkových příběhů už má většina dětí dost, proto je zaujme určitě něco netradičního, jako třeba Fimfárum od Jana Wericha. Pohádky jsou milé, místy trochu strašidelné a zároveň poučné. Fimfárum je pohádkové pásmo natočené podle stejnojmenné knihy Jana Wericha. Tyto s láskou napsané pohádkové příběhy nikoho nezarmoutí, naopak pobaví a poučí. S nepřekonatelným dabingem samotného autora je Fimfárum opravdovým filmovým skvostem. Dětem se bude určitě líbit. Fimfárum není těžké sehnat, zkuste internetový obchod FilmnaDVD.cz.

Kde nakupovat

Tento e-shop nabízí velmi široký sortiment pohádek na DVD, Blu-ray a samozřejmě také spoustu filmů z různých žánrů, takže si zde vyberou děti i dospělí. FilmnaDVD je zavedený ověřený obchod, u kterého si můžete být jisti, že objednané zboží také dostanete, navíc velmi rychle a v perfektním stavu. Mělo by to být samozřejmostí, bohužel ale mnohdy není.

 

Ať už máte rádi horory, thrillery, komedie, pohádky či dokumentární snímky, v e-shopu FilmnaDVD si přijdete na své. Není nouze ani o válečné filmy a nabídne i rozsáhlý výběr nejrůznějších českých filmů. Neváhejte, vyberte si i vy filmy na DVD či Blu-ray pro vás i vaše nejmenší a zabavte je, když bude venku zrovna pod psa.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo