Home / Móda / Parfémované laky a odlakovače na nehty
Parfémované laky a odlakovače na nehty

Parfémované laky a odlakovače na nehty

Přijde vám lak na nehty příliš obyčejný? Vyzkoušejte lak na nehty s parfemací, který zaručí vůni na nehtech až několik dní. Jsou ideálem pro ženy, kterým se z otevřeného laku točí hlava či zvedá žaludek.

Už žádné zacpávání nosu při lakování a odlakování nehtů. Směsice vůní vám zajistí vůni před, během i po aplikaci. Užijte si vůni čerstvých citrusových plodů, jahod či ananasu. K létu tahle vůně nepochybně patří.

Parfémované laky a odlakovače na nehty

Váš nosánek vám poděkuje

Je opravdu rozdíl lakovat nehty lakem s přísadami nelibé vůně, než s lakem na nehty, který vám voní. Vůně vám zajistí i dobrou náladu a odlehčí situaci. Udělejte si s kamarádkou svůj den sama pro sebe a dejte svým nehtíkům šmrnc. Některé laky obsahují i třpytky nebo existují sady na kreslení obrázků na nehty, ale ne všechno vám bude vonět. Je potřeba si o laku nejprve něco přečíst, než ho zakoupíte. Ovocné vůně si jistě zamilujete mnohem více, zvláště poté, když si takovou vůni můžete užít na nehtech až po dobu několika dní.

Nové parfemované laky na nehty s hedvábnými proteiny

Parfémované laky a odlakovače na nehty

Laky na nehty s parfemací se považují za zlom, protože tento způsob aplikace je mnohem více lákavý, než otevřené okno a větrání ještě půl hodiny poté. Hedvábné proteiny nehty chrání a dokonce vyhlazují. Pokud tedy máte pocit, že si vaše nehty zaslouží skutečnou péči, oddejte se klidně i dalším pomocníkům, kteří vám je hravě zregenerují. Možností je nespočet a kdy jindy si dojít k manikérce? Máte nejvyšší čas, protože za chvíli léto skončí. Decentní barvičky vás přiblíží ideálu elegantní ženy a roztomilé barvičky vám dají všanc omládnout. Navíc si můžete vůni dnes již užít i při odlakování. Vyrábějí se odlakovače s nádobkou, kam nehty jen vložíte a párkrát zavrtíte. Struktura podobná houbičce vám bude na nehtu i příjemná. Samozřejmě opět s vůní.

 

 

 

 

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*