Home / Móda / Na hřišti jde o to být prostě nejlepší
Na hřišti jde o to být prostě nejlepší

Na hřišti jde o to být prostě nejlepší

Největší české i světové fotbalové hvězdy obouvají kopačky NIKE. I ty se můžeš přiblížit svému oblíbenému hráči. Se značkou NIKE jsou spojena jména jako Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney, Didier Drogba, Ronaldinho nebo Neymar. Kopačky NIKE nabízejí pohodlí a komfort při hře, kvalitní zpracování, lehkost, přesnost na hřišti, ale i množství vzorů a barev.

 

Na hřišti jde o to být prostě nejlepší

Kopačky nike T90

Síla kopaček NIKE

Firma NIKE vyrábí kopačky v několika produktových řadách. Vybrat si můžeš např. kopačky NIKE CTR360, NIKE T90, NIKE Mercurial, NIKE Tiempo a NIKE Hypervenom.
Kopačky NIKE CTR360 si pochvaloval i známý „Řepa“ ze Slavoje Houslice. Tyto kopačky mají kolíky rozmístěné v rozsahu 360 stupňů, jsou velmi pohodlné, vynikají mimořádnou trvanlivosti a nízkou hmotností.

Elitní řada kopaček, díky které budeš nejpřesnějším střelcem na hřišti, to je NIKE T90. Jejich výhodou je, že skvěle obepnou nohu, zajistí lepší kontakt s míčem a díky tomu i nejlepší kontrolu za jakéhokoliv počasí. Samotné boty poskytují nejvyšší stupeň pohodlí, lisované kolíky zase vynikající trakci. Pokud si vybereš kopačky NIKE Mercurial, budeš rychlý a úspěšný jako Cristiano Ronaldo. Ten totiž navrhoval typ Mercurial Vapor IX CR FG. Další kopačky z této řady – Mercurial Vapor IX SG PRO – dovedly k vítězství v Superpoháru Bayern Mnichov.

Kopačky z kvalitního materiálu

NIKE Tiempo vyčnívají mezi jinými tím, že jsou šité z pravé přírodní kůže. Použití All Conditions Control technologie (ACC) navíc umožňuje tu nejlepší kontrolu nad míčem v jakémkoliv počasí. Výhodou těchto kopaček je komfort, nízká hmotnost a pohodlí. Jejich zpracování snižuje riziko prokluzu při rychlých kličkách a chrání při nárazu.
Kopačky Hypervenom velí do útoku. Jsou rychlé, neuvěřitelně lehké a speciální povrch umožňuje dokonalý kontakt s míčem. Byly navrženy pro pocit, jako bys hrál bosý. Díky tomu můžeš okamžitě vytvořit prostor před bránou a střílet z jakékoliv pozice.
Kopačky NIKE – to je fotbalová obuv přesně podle tvých potřeb. Buď precizní, dravý, rychlý, přesný… buď cokoliv, po čem toužíš. Buď prostě nejlepší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*