Home / Návody / Návod na život – existuje vůbec? 1
Návod na život – existuje vůbec? 1

Návod na život – existuje vůbec? 1

Máte pocit, že se váš život ocitl ve slepé uličce? Nevíte, kam dál, jak se posunout, co pro sebe udělat nebo kde vůbec sebrat sílu k tomuto kroku? Všichni jsou okolo vás tak přemotivovaní, daří se jim, což samozřejmě ještě víc prohlubuje váš pocit nezdaru a problémů. Nevidíte ono světlo na konci tunelu? Potřebujete mít v životě zase jistotu a nabrat nový směr? Každý to dělá jinak. Někdo vyhledá psychologickou pomoc, která mu bude podporou ve změně, někdo si jen popovídá se svými nejbližšími, další zase sáhne po kartářce, která bude věštit, jiný si nakoupí spoustu odborných a moudrých knih.

Návod na život se nedá vyčíst

Vidíte v knihkupectví spoustu knížek s motivačními názvy? Vypadá to, že právě tyhle knihy by vám konečně mohly poskytnout pořádnou podporu, porozumění a nakoply vás správným směrem do života? Knihy s názvem změňte svůj život, udělejte reformu v životě, řekněte ne, naučte se žít, návody na život a podobně jsou nyní v kurzu a spousta lidí si je přečte, pochopí a všechno změní. Proč tedy ne i vy? Návod na život potřebujete aktuálně jako sůl!

Ne vždy je vše tak růžové

Ať už svůj život držíte pevně v rukách nebo se vám nyní rozpadá, kniha to za vás nevyřeší. Mnozí čtou spousty knih o změně života, protože to pořád není ono, zkouší štěstí s další a další. Víte co je problém? Asi nikdy to nebude přesně ono! Populárně naučné knihy jak být lepším člověkem, šťastnějším, emočně vyspělejším, odvážnějším a podobně se dobře prodávají. Mohou pomoci?

Možná jen malé skupince lidí. V knihách najdete spoustu zajímavostí, na problémy se dívá z nových úhlů a možností, ale že by daly opravdový návod na život? Přesně řekli, jaké kroky podniknout a čeho všeho se držet, aby to skutečně bylo takové, jaké si přejete? To vám nedají. Každý totiž potřebuje svůj život vést jinak!

About Zuzana Žáková

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*