Home / Životní styl / Objevte dokonalou novinku v oblasti kontaktních čoček
Objevte dokonalou novinku v oblasti kontaktních čoček

Objevte dokonalou novinku v oblasti kontaktních čoček

Oční vady – problém, který dnes trápí stále více lidí. A zatímco v minulosti se tyto komplikace týkali hlavně starších generací, dnes je stále větší množství mladých, kteří mají stejné problémy. A právě mladí patří do skupiny, která si nutně potrpí na svůj vzhled, a pokud chce svou oční vadu řešit, logicky vyhledává kontaktní čočky. V tomto směru samozřejmě může nastat mnoho problémů, jako je nepohodlnost, špatné vlastnosti, nebo i komplikovaná aplikace. Ne však v případě novinky na trhu, a to čočky Biotrue, kterou si oblíbili i ti, kteří jinak běžné varianty nevyhledávají. V tomto případě se totiž jedná o unikátní jednodenní čočku s velmi zajímavými vlastnostmi.

Fyziologie lidského oka byla inspirací při samotném vývoji

Pokud je něco, čím tyto čočky skutečně předčí ostatní, jsou vlastnosti. Zde totiž přišla na řadu právě zmíněná fyziologie lidského oka, tedy bioinspirace, díky které mají čočky stejné množství vody, jako samotná rohovka. Koho zajímá konkrétní údaje, je to celých 78 procent. K tomu samozřejmě přidejte vysokou propustnost kyslíku, díky které může vaše oko dýchat a špičkový povrch, napodobující lipidovou vrstvu slz. Tím dosáhneme toho, že čočka nevysychá a není tak třeba obávat se poškození, nejčastěji potom odření rohovky. K tomu přidejte i vlastnosti jako je špičková optika, kdy daná čočka dokonale vyřeší všechny vaše oční vady bez nutnosti používat běžné brýle. Po nasazení totiž o ní téměř nebudete vědět. Navíc redukuje oslnění či světelné kruhy.

Ať už máte jakoukoliv vadu

A pro jakou vadu jsou primárně určené? Samozřejmě pro ty dnes nejrozšířenější, a to je jak dalekozrakost, tak samozřejmě také krátkozrakost. Je jedno, kolik dioptrií potřebujete, jaká jste generace či za jakým účelem čočky potřebujete. Ještě dnes můžete dát této možnosti šanci a přesvědčit se o tom, že brýle a nepohodlné varianty nejsou v tomto směru jedinou možností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*