Home / Životní styl / Onlinejazyky.cz přináší moderní online kurzy (nejen) angličtiny od začátečníků po přípravu na ESOL zkoušky

Onlinejazyky.cz přináší moderní online kurzy (nejen) angličtiny od začátečníků po přípravu na ESOL zkoušky

Onlinejazyky.cz je unikátní projekt nabízející online jazykové kurzy všech kategorií, od prvních kroků pro děti až po firemní kurzy a kurzy pro ty, kteří hodlají složit některou z mezinárodních certifikací. V současnosti je hlavním jazykem angličtina ve spolupráci s  Cambridge University a Oxford University, ale současně jsou v přípravě i kurzy němčiny, španělštiny a francouzštiny. Revoluční online výuka – již žádné promarněné peníze, špatní lektoři a dojíždění na kurzy. Unikátní systém výuky nabízí interaktivní cvičení, více způsobů výkladu, moderní vzhled a virtuálního avatara, který s Vámi bude číst texty a překládat slovíčka. Představovaný systém výuky je moderním způsobem učení se cizímu jazyku, který využívá současné technologie. Díky tomuto online učení zvládnou angličtinu nejen děti, ale i ti, kteří se chystají ke zkouškám ESOL. Obsah kurzů připravuje 17 profesionálních lektorů.

V nabídce jsou různé kurzy angličtiny, které jsou zaměřeny pro různé cílové skupiny. Ať již je Vaše angličtina na úrovni začátečníka či potřebujete profesionální přípravu k ESOL zkouškám, web Onlinejazyky.cz pro Vás nabídne optimální online kurz. Angličtina online moderním způsobem pro každého. Díky projektu Onlinejazyky.cz je výuka angličtiny pojata moderním a přitom efektivním způsobem formou s interaktivním zapojením. Za tyto online kurzy platíte nikoli za čas, který může být neefektivní, nýbrž za obsah, který skutečně v kurzu využijete. Navíc má Váš zaměstnavatel, jedná-li se o firemní kurzy, dokonalý přehled díky e-mailovým výkazům. Díky modulu Personalista 2013 může také srovnávat pokroky jednotlivých lidí, srovnávat s průměrem celé firmy a bude mít přehled o absolvovaných cvičeních a výkladech. Kurzy však web nenabízí jen firmám, lze si vybrat ze široké nabídky kurzů od začátečníků po pokročilé. V nabídce je také angličtina pro děti, kurzy na míru uzpůsobené dětem. Tyto dětské kurzy jsou založené na formě interaktivních zábavných her.

Web Onlinejazyky.cz je moderní a perspektivní formou výuky cizích jazyků, zejména angličtiny. Výhodou je, že platíte za skutečný obsah a nikoli za čas. V nabídce je škála rozmanitých kurzů pro začátečníky, pokročilé, pro děti a nechybí nabídka firemních kurzů s možností sledování absolvování zaměstnavatelem. Nabízené kurzy jsou založené na interakci uživatele formou cvičení, doplňování, mnoha videosekvencí a poutavé grafiky. S Onlinejazyky.cz je výuka angličtiny a dalších jazyků zábavná, motivující a zároveň efektivní. Odpadá dojíždění a s tím další náklady a strach ze špatných lektorů. Onlinejazyky.cz představují nový způsob výuky jazyků na úrovni 21. století s využitím moderních IT technologií.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*