Home / Nezařazené / Plaťte jen za to, co provoláte. Bez závazků, bez paušálu

Plaťte jen za to, co provoláte. Bez závazků, bez paušálu

Nebaví vás už dostávat každý měsíc stále se zvyšující ceny za paušál a hlídat si volné minuty? Zaplaťte skutečně jen to, co provoláte s výdaji pod kontrolou. Ušetříte za volání i SMS bez závazků. Jednoduše bez problémů!

Mobilní operátor NWT Mobil

Poletujete během dne a potřebujete zařídit spoustu věcí? Pomůžeme vám! S tarify bez závazků, levné volání ve vlastní síti a s volnými minutami do všech sítí budete stále všem na blízku. Nový mobilní operátor společnosti NWT Mobil vám nabídne skutečně výhodné volání za 0,80 Kč do vlastní sítě a za 2,40 Kč do všech ostatních sítí. Jen u NWT Mobile si plně užijete 0 Kč měsíční paušál a SMS za 1,40 Kč bez závazků.

Společnost EMEA s.r.o.

Vybrat si z obrovské nabídky toho správného mobilního operátora je v zdánlivě jednoduché. Avšak nikdo za vás neučiní to podstatné rozhodnutí a v konečném důsledku se většina z nás upíše nespolehlivému a ne příliš přátelskému operátorovi. To však není v dnešní nepřehledné nabídce tarifů nic výjimečného. NWT Mobil je zde aby vám pomohl. Společnost EMEA s.r.o., která je mimo jiné členem holdingu NWT, se na telekomunikačním trhu pohybuje již více jak 11 let, což svědčí o tom, že na českém trhu není rozhodně žádným nováčkem.

Nabídka tarifů

Volat a psát SMS můžete pod oficiálním mobilním operátorem od února 2014 na síti O2 s širokým pokrytím po celém území ČR. Jistě si vyberete z široké nabídky, která zahrnuje mobilní volání, volání z pevné linky, volání přes internet nebo VoIP. Nezapomněli jsme ani na mobilní internet a internet doma.

Pro případné dotazy je připravena bezplatná zákaznická linka, kde vaše dotazy zodpovídají po celých 24 hod. školení odborníci a operátoři. Našim cílem je stát se vaším regionálním partnerem. Jistě naleznete pádné důvody pro volbu nového mobilního operátora NWT Mobil.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*