Home / Móda / Potisk reklamních textílií a pracovních oděvů

Potisk reklamních textílií a pracovních oděvů

Využití reklamního textilu může být různé, ale nejčastějším využitím je samozřejmě sebeprezentace a další propagace dané společnosti. Samozřejmě se nejedná pouze o potisk triček, ale také o další velmi kvalitní materiály a látky. Překvapivě je v dnešní době moderních technologií a moderního zpracování textilií možné nosit tyto oděvy i na veřejnosti a nevzbudit přitom pozornost laciným a nekvalitním materiálem.

Maloobchod a velkoobchod reklamního textilu pro prezentaci firmy

Dnešní firmy prodávají levný, ale v žádném případě nekvalitní reklamní textil, pracovní oděvy a obuv. Také si můžete nalézt v internetových eshopech velký výběr značkového zboží a pracovních pomůcek přesně dle vašich požadavků. Samozřejmostí je také prodej velkého sortimentu bez potisku a výšivek. Výhodou je příznivá cena, velké a nepřeberné množství slev, solidnost, kvalita a v neposlední řadě si stále větší množství těchto společností neúčtuje za poštovné a balné.

Digitální potisk textilu

Digitálním tiskem se rozumí tiskové způsoby, které umožňují bez dalšího mezikroku vytvořit tiskoviny již od jednoho kusu přímo z počítače. Textilie tištěné digitálním tiskem jsou určena pro ty z vás, kteří se nespokojí pouze s úzkoprsou nabídkou obchodních řetězců a nechtějí patřit mezi obecné stádo, do kterého patří většina obyvatel ČR i celého světa, které nosí prostoduché nápisy o kterých ani neví, co znamenají z dílny vietnamského mistra. Tato, již výše zmíněná moderní technologie, vám nabízí možnost nosit oblečení, které nejen, že o vás může něco vypovídat nápisem, který si jako budoucí majitel sám navrhnete, ale v neposlední řadě vás odliší a zařadí do jiné skupiny osob.

Technologie tisku

Při digitálním potisku triček je barva nanášena přímo na textil a poté fixována vytvrzovací jednotkou. Při této metodě tisku nevznikají žádné vstupní náklady a zaručuje krátkou dobu dodání. Tento způsob potisku triček a textilií je vhodný pro jemné rastrování přechodů a detailů, proto je dobrý pro všechny typy návrhů do nejmenších detailů. Barvy, které odborníci využívají pro digitální potisk, jsou vhodné i pro tmavé textilie, což jistě mnohé z vás potěší. V případě světlého materiálu jsou na dotek takřka neznatelné a velmi prodyšné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*