Home / Móda / Podzimu velí indiánské vzory
Podzimu velí indiánské vzory

Podzimu velí indiánské vzory

Sluníčko už se nám pomalu schovalo za hory a jeho paprsky jsou čím dál méně intenzivní. Pokud i vy máte ten pocit, že je potřeba vyměnit ¾ harémky a tílko s žabkami za něco teplejšího, uděláte jedině dobře.

Nepodceňujte přicházející podzim, mohlo by se vám to vymstít. Nechcete být přece nemocná, když vaše dítě jde v září první den do školy.

Zahrajte si na dámu, neprohloupíte

Podzimu velí indiánské vzoryMilé dámy, asi se budete divit, ale vlněné dámské klobouky budou v létě opravdu šik. Ty prostě musíte mít, i kdybyste nechtěla. K tomu stylové oblečení indiánských vzorů vůbec není marné. I když je už léto pryč, ještě máte šanci zazářit, převezmete úlohu slunce. Pokud tedy máte ráda veselé barvy v kombinaci s černou, hnědou, béžovou a bílou, vzhůru do toho. Skvěle tyto barvičky vypadají v kombinaci se zelenou, modrou, růžovou, červenou, fialovou a oranžovou. Co se týče konkrétních odstínů, určitě nic nezkazíte s námořnicky modrou, ale ani tyrkysovou, mint, lososovou či kanárkově žlutou. Ač působíte trochu rozevlátě, protože máte kolem sebe třásničky, stále jste za kulturně vychovanou lady.

Nutné doplňky k pokrývce vaší hlavy

Už jsme naznačili, že v kurzu budou třásně, to k babímu létu v indiánském stylu neodmyslitelně patří. Abyste si v tomto provedení nepřipadala neforemně, vsaďte na vzdušnější varianty. Dokonce i zdobené maxi šaty vypadají v tomto ohledu rafinovaně. Nemusíte se zdobit třásněmi, když nechcete, plno parády udělá i batika. Pokud jste šikovná zvládnete si takové šaty vykouzlit i doma. Stačí vám k tomu kousek pevného provázku, velký hrnec a babiččina světnice na chalupě. Přece jenom už by vám v šatech mohla být zima, je čas na ně obléknout cardigany. Zajímavé jsou i jmenovky na oblečení pro děti do školy a školky.

Podzimu velí indiánské vzory

Jinými slovy svetříky, které jsou pletené, háčkované, ale i s krajkovými vsadkami, atd. Jestli už vám přijde zima na šaty pod kolena, tak si vlezte do pohodlných kožených kalhot. Je na ně ideální čas, není v nich zima ani horko. A jaké by to bylo indiánské léto bez vestiček z pravé kůže nebo koženky? Můžete je nosit na topu nebo triku s krátkým či dlouhým rukávem. Prokoukne na vás i obyčejné řádkové tričko, vesta mu dodá šmrnc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*