Home / Móda / Pořiďte si na zimu hřejivé ložní prádlo

Pořiďte si na zimu hřejivé ložní prádlo

Než se nadějete, jsou tu opět teploty, které v noci klesnou i několik desítek stupňů pod nulu. A právě proto byste neměli v zimě podceňovat výběr teplého ložního prádla.  Během noci může totiž pokojová teplota klesnout až o několik stupňů. V současné době však už naštěstí existují materiály, které vás zahřejí, ale přitom jsou i prodyšné.

Mikroplyš

Mikroplyš je látka, která je na první pohled podobná kožíškům plyšových hraček. Kromě hřejivých vlastností příjemně překvapí i snadnou údržbou, protože po vyprání snadno schne a nemusí se žehlit. Pokud jste se rozhodli vybavit svou ložnici povlečením z mikroplyše či prostěradly z mikroplyše, chladu se v noci obávat nemusíte. V obchodech se také setkáte s mikroflanelem, který je takovou vylepšenou verzí mikroplyše, má více chloupků, a proto více hřeje.

Povlečení a prostěradla

Pokud jste si tedy i vy museli každou zimu brát na noc do postele teplé vlněné ponožky, a přesto jste se celou noc nemohli zahřát, tak právě pro vás je řešením mikroplyšové povlečení, které vás příjemně zahřeje i během těch nejchladnějších večerů. Navíc si dlouho udrží stále stejný vzhled a po vyprání rychle schne. Jestliže tedy chcete jeho vlastnosti vyzkoušet na vlastní kůži, určitě navštivte e-shop RodinneBaleni.cz. Na těchto stránkách naleznete nejlevnější povlečení z mikroplyše v akci. Vybrat si můžete hned z několika barevných provedení i vzorů. Určitě je zde to pravé do vaší ložnice.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo