Home / Hobby / Pracovní rukavice
Pracovní rukavice

Pracovní rukavice

Pracovní rukavicePokud se živíte rukama, nebo patříte mezi domácí kutily, jistě se neobejdete bez nezbytné součásti pracovního oděvu, která chrání Vaše ruce před poraněním. Řeč je o pracovních rukavicích. Naše ruce si musíme hýčkat a chránit, neboť je potřebujeme každý den, téměř ke každé činnosti. Pokud si na ně při práci nedáváme pozor, snadno může dojít k popálení, poleptání, zadření třísky, pořezání, či tvorbě bolestivých puchýřů. Při použití správných pracovních rukavic se těmto nepříjemnostem však můžete vyhnout.

Každý druh manuální činnosti si žádá jiné pracovní rukavice. Liší se materiálem i povrchovou úpravou. Proto Vám přinášíme široký výběr pracovních rukavic v různých kategoriích:

  • Žáruvzdorné
  • Máčené
  • Kombinované
  • Šité povrstvené
  • Svářečské
  • Pletené bezešvé
  • Celokožené
  • Textilní šité
  • Bez textilního podkladu

Dovolujeme si Vám nabídnout pracovní rukavice vysoké kvality, které Vám kromě ochrany poskytnou také pohodlí. Rukavice můžete objednávat po kusech, nebo pro Vás máme také nabídku objednávek po velkých baleních, které se Vám cenově vyplatí. Pokud tedy potřebujete rukavice pro své zaměstnance, nebo víte, že jich máte opravdu velkou spotřebu, neváhejte využít této nabídky.

Chraňte své ruce i tělo

Ochrana při práci je potřeba nejen pro naše ruce, ale i pro celé tělo. Proto Vám kromě pracovních rukavic nabízíme také široký výběr pracovních oděvů, které jsou také rozdělené podle kategorií. Najdete zde například montérky, reflexní oděvy, termo oblečení, bílé oděvy a mnoho dalšího. Můžete si vybrat pracovní oděv pro každou profesi.

Možná nejdůležitější věcí při práci je také použití správné obuvi, která nás nejen chrání, ale také nám pomáhá vydržet celý den na nohách bez bolesti. Opět platí, že do každého prostředí se hodí jiná obuv, proto pro Vás máme také širokou nabídku kvalitní pracovní obuvi.

Neváhejte se na nás obrátit a objednat pracovní rukavice, obuv i oblečení, které Vám pomůže Vaši práci zvládat bez bolesti a v pohodlí.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*