Home / Životní styl / Přírodní péče o vaši pokožku
Přírodní péče o vaši pokožku

Přírodní péče o vaši pokožku

Potřebujete návod, jak správně ošetřovat vaši pokožku? Je to jednoduché, základem všeho je správná hygiena, vaše pleť vyžaduje důkladné pravidelné čištění. Obzvláště žijete-li ve větším městě, kde je smog na denním pořádku. Čistící přípravky však často pokožku vysušují, je třeba jí tedy dodat dostatek hydratace a také potřebné vitamíny a minerály.

Přírodní péče o vaši pokožku

Je zbytečné každý den provozovat deseti krokové složité rituály, abyste udrželi vaši pokožku svěží, zdravou a mladou. Vaše pokožka potřebuje mořské pohlazení plné výživných látek, potřebuje přípravky s obsahem výtažků z Mrtvého moře. Kosmetika Mrtvé moře je vyráběna ze skutečné vody z Mrtvého moře. Protože Mrtvé moře obsahuje vysokou koncentraci živin, vitamínů a stopových prvků, dodává kosmetika Mrtvého moře vaší pokožce přesně to, co potřebuje. Pokožce velmi prospívá černé bahno z Mrtvého moře, které rovněž obsahuje celou řadu účinných látek, které velmi pozitivně působí proti revmatu, prospívají také krevnímu oběhu a pomáhají odstranit různé kožní problémy.

Kosmetika Mrtvé moře je oblíbená i u těch, jejichž citlivá pleť nemůže být ošetřována jen tak nějakými kosmetickými přípravky. Pro ještě lepší a komplexnější účinky jsou přípravky obohaceny o další rostlinné extrakty a esence. Kosmetické přípravky Sea of Spa jsou rozděleny do několika produktových řad, velmi oblíbenou je řada Black Pearl, obsahuje totiž prach z černých perel a také výtažky z mořské řasy Dunaliely, která je schopná přežít i v tak extrémních podmínkách, jaké vytváří Mrtvého moře.

Vyzkoušejte i vy účinky přírodní bio kosmetiky Sea of Spa, vaše pleť bude sametově hebká, jemná a vláčná. Kosmetika Mrtvé moře vaší pokožce dodá potřebnou hydrataci a vitamíny, vaše pleť bude zářit zdravím a dokonalou rovnováhou. Dopřejte i vy vaší pokožce dotyk dokonalosti, kosmetika Sea of Spa je tou nejlepší volbou i pro vaši pokožku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*