Home / Životní styl / V čem doma spíte může mít vliv na váš vztah
V čem doma spíte může mít vliv na váš vztah

V čem doma spíte může mít vliv na váš vztah

Možná jste si ještě nevšimla, že vaše skříň je plná tzv. antisexy pyžam, ale zatím jste si to naplno neuvědomila. Vašeho partnera zřejmě nebudete přitahovat, když si na sebe vezmete vaše oblíbené pyžamko s medvídkem Pú.

V čem doma spíte může mít vliv na váš vztahPokud je to váš styl, tak ho měnit nemusíte ze dne na den, ale když vám to navíc přestává klapat v posteli, něco je špatně. Pátrat po příčině nechuti vašeho partnera k sexu je silná, ale nevíte, kde vlastně začít. Někdy vztah už nezachrání ani sexy košilka, to je jasné. Jenže někde může vzplanout jiskřička naděje s novým elánem a chutí partnera svádět.

Je to stejné jako s vaší drahou polovičkou

Když vidíte svého partnera před spánkem v trenkách s povolenou gumou, také vám zřejmě nepřijde chuť na sex. To samé je i u vás, měla byste být v této oblasti kreativnější a třeba koupit sexy spodní prádlo sobě i jemu. Uvidíte, že to bude mít úspěch. Každý muž má ovšem rád něco jiného, můžete jít do obchodu spolu. Někoho krajky a volánky vzrušují, jiný je zase nenávidí. Abyste zjistila, co má váš partner skutečně rád, je lepší ho do obchodu vtáhnout úplně nevinným způsobem, např. „Pojď se se mnou projít.“ Můžete jít kolem výlohy se spodním prádlem a ukázat mu, co by se vám na něm nebo na vás líbilo. Nemusíte to brát jako nutnost, vybrané prádýlko se dá nosit jen na zvláštní příležitosti. Člověk by se přece jen měl před spaním cítit uvolněně. Tanga vám asi příjemné v noci nebudou, zrovna tak jako vašemu příteli těsné slipy.

Spát nazí je také řešení

V čem doma spíte může mít vliv na váš vztah

Možná si teď lámete hlavu s tím, jak partnera překvapit. Co třeba vyzkoušet spát nahá? Uvidíte, že ho to také překvapí. Pokud jste doposud takto nespala, bude to pro něj zajímavé překvapení. Navíc můžete využít situace a přitulit se k němu se slovy „Miláčku, je mi zima, zahřeješ mě?“ Určitě vám tímto způsobem neodolá. Když víte, že půjde večer na pivo na sledování fotbalu, klidně se zachumlejte do overalu nebo do dvoudílného flanelového pyžama. Třeba mu to dojde, že měl být ten večer raději s vámi.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*