Home / Hobby / Skvělá párty i posezení na zahradě díky zahradním stanům

Skvělá párty i posezení na zahradě díky zahradním stanům

Jak si užít výbornou letní párty a posezení i při nepřízni počasí? Chcete věc, díky které se zbavíte strachu z deště při plánování venkovní aktivity? Pořiďte si zahradní párty stan a už vás nic nepřekvapí. K čemu všemu jsou podobné stany dobré a jaké je jejich možné využití? To se spolu s radami ohledně výběru dozvíte v tomto článku.

S párty stany si užijete skvělou zábavu

Zahradní párty stany ochrání každou pořádnou zábavu od nepříjemného vyrušení v podobě nečekaného deště. Tyto stany mají navíc univerzální využití, kdy si s nimi užijete spoustu srandy a po skončení letní sezóny je můžete využít jako přístřešek pro techniku a pomůcky. Na výběr je mnoho variant, velikostí a různých typů, takže si každý přijde na své. Praktické jsou malé altánky a pro větší akce naopak oceníte pořádné stany, kam se vejde i více hostů.

Kde všude využijete zahradní stany?

Využití pro zahradní párty stany je opravdu široké. Od pořádání rodinných grilovaček a pořádných párty až po prodejní akce či vytvoření dočasného přístřešku. Při všech variantách je důležité nezapomenout na správné ukotvení stanu k podkladu a dodržování pokynů výrobce. Všechny stany by měly splňovat bezpečnostní směrnice a dosahovat vysokých standardů při odolávání ne úplně ideálním podmínkám.

Jak postupovat při výběru?

Samotný výběr stanu na zahradu se odvíjí od očekávaných požadavků. V první řadě si rozmyslete, jaké rozměry vám budou vyhovovat. Zahradní altánky mohou nabídnout pohodlné sezení i pro větší skupinu lidí. Pro jejich pořízení ale potřebujete dostatečně velký pozemek. Ideálním případem je kompromis mezi využitím volného místa a pořízením co možná největšího stanu. Na druhou stranu je pravda, že zahradní stany často vytáhnete jen na pár dní v roce, a proto mohou být i větší a v případě potřeby zabrat celou zahrádku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo