Home / Zdraví / Boj s vypadáváním vlasů vyhraje pouze kvalitní vlasová výživa
Boj s vypadáváním vlasů vyhraje pouze kvalitní vlasová výživa

Boj s vypadáváním vlasů vyhraje pouze kvalitní vlasová výživa

Vlasy velmi výrazně doplňují a ovlivňují vizáž člověka. Spolu s oblečením jasně dávají najevo jeho styl a mnohdy je to právě účes, který lidi přiřazuje do určitých skupin. Na vlasech se ale také odráží naše zdraví. Zejména nekvalitní strava a stres vlasy oslabují, což může vést k jejich vypadávání.

Vlasová kosmetika poškozené vlasy nezachrání

Nenechte se mást reklamami šampóny, kondicionéry, vlasové regenerace a další vlasová kosmetika není schopná dodat vlasům výživné látky. Vstup do vlasu je obalen mazem a ten živiny dovnitř nepustí. Vlasová kosmetika slouží pouze k rychlé úpravě vzhledu vlasů. Během pár minut tak sice získáte oslnivý lesk, zdravější barvu či větší objem, efekt je však pouze dočasný.

Boj s vypadáváním vlasů vyhraje pouze kvalitní vlasová výživa

Vlasy potřebují živiny v okamžiku růstu

Jedinou možností, jak opravdu účinně prospět a posílit zdraví vlasů, je vlasová výživa v podobě kvalitních doplňků stravy. Ta zaručí skutečně vyvážené množství důležitých stavebních prvků v optimálním poměru. Jedním z nich je CLINICAL hair-care. Podstata jeho úspěchu jsou KERATIN RENEWAL SYSTEM™, Nutrikomplex a Pycnograph-IN aktivátor.

Co se skrývá pod zázračnou trojkombinací

Toto unikátní spojení v obsahuje zejména aminokyseliny pro tvorbu keratinu, základního stavebního prvku vlasu. Dále zde najdeme křemík pro zpevnění a lesk vlasů nebo aminokyseliny pro tvorbu melaninu, díky němuž mají naše vlasy barvu a tím pádem je zmíněný přípravek chrání také před šedivěním. Další pozitiva přináší regulace tvorbu mazu a zlepšení kvality vlasové pokožky. Součástí doplňku je např. zinek či olej z pupalky dvouleté, které účinně brání vypadávání vlasů. Nesmírně důležitou funkcí tohoto multifunkčního zázraku je efektivní přenosu výživných látek do vlasového váčku. Podporuje správnou mikrocirkulaci, to znamená, že prokrvení vlasových váčků zajistí rostoucím vlasům dostatečný přísun živin.

Účinnou vlasovou výživou si tak zajistíte skutečně zdravé vlasy, ne jen krátkodobý falešný dojem, jako to umí vlasová kosmetika. Vyzkoušejte tuto komplexní, opravdu kvalitní péči. Garantujeme, že vlasy Vám to mnohonásobně vrátí proměnou, podporou vaší krásy a mladistvého vzhledu a to vše pokud budete užívat  tyto doplňky stravy. Tato nenáročná prevence za zamyšlení určitě stojí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*