Home / Móda / Svůdnost ostré špičky na botách
Svůdnost ostré špičky na botách

Svůdnost ostré špičky na botách

Zatímco jsme si předcházející rok obouvali boty nejrůznějších barev, tuto sezónu tomu bude naopak. Neonové barvy oranžové, žluté, modré, růžové a zelené se stáhnou a zase se nám na čas na scénu ukáže černá klasika s bílou. Říkáte si, že v takových botách nikoho nezaujmete? Omyl, jejich provedení bude hrát hlavní roli!


Metalické odstíny dodají botám šmrnc

Svůdnost ostré špičky na botáchBudete se možná divit, ale i bílá a černá dokáže oslnit svým leskem, když se k tomuto základu přidá špetka „kovu“. Imitace si tak našla své oblíbence, tak se toho pro letošek držte i vy. Pokud se s tím nedokážete smířit, vsaďte na béžovou, khaki nebo modrou. Přece jenom nám nějaká paleta barev zůstala. Jako zářivý akcent sem tam vykoukne na svět i skvostná červená barva.
Stačí jen vhodně zkombinovat vaše boty se stávajícím oblečením a uvidíte, že ve finále budete vypadat skvěle. Na odiv se totiž dostává hlavně tvar bot, který je značně prodloužen a vytváří špičky, které jsou opravdu „in“. Boty v bílé nebo černé barvě jsou tak mnohem více elegantní do divadla a boty barevné zase do víru velkoměsta.

Zeštíhlující efekt je předností

Tím, že je bota protáhlejšího tvaru, opticky ztenčí i vaší nohu a tím i celý výsledný dojem. Přesto se tyto boty staly něčím pohodlné. Je to tím, že nemají výrazný podpatek, takže se vám budou dobře nosit.

Tenisky a kozačky si drží své místo

Svůdnost ostré špičky na botáchLepší si zvolit druhou či třetí variantu, která je moderní a stále v kurzu. Jsou to tenisky, které slaví opět svůj úspěch. Pokud namítáte, že si přijdete jako byste šla sportovat, vezměte si na nohy letní kozačky. Jsou vzdušné a letošní léto s nimi také nikoho neurazíte. Podpatek se objevuje spíše v podobě klínku letních bot. Nebojte se popustit uzdu fantazie a oblečte se ke svým botám rafinovaně. Na trhu je spoustu netradičních střihů a nových outfitů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*