Home / Hobby / Zimní lyžování v Rakousku

Zimní lyžování v Rakousku

Nastala ta správná doba pro plánování zimní dovolené. Teď ještě můžete vybírat z relativně široké nabídky, kdy nejsou zájezdy příliš rozprodané. Dáváte přednost aktivní dovolené na horách před teplým mořem a opalováním? Máte jedinečnou možnost nahlédnout na vskutku zajímavou nabídku zájezdů na zimní dovolenou. Lyžování v Rakousku, Dachsteinu a Alpách jsou dlouhodobě velice oblíbenými destinacemi s dlouhými vynikajícími sjezdovkami. Parádní lyžování v Rakousku je od vás doslova na dosah ruky.

Oblíbené rakouské destinace

Rakousko je pro mnoho Čechů nejoblíbenější zimní destinací, každý kdo má nějaký vztah k lyžování v Rakousku nebo snowboardu, vyzkouší rakouské Alpy. Vždyť první vrcholy hor leží pár desítek kilometrů od našich hranic. Ubytování se dá sehnat za přijatelné ceny od areálů vhodných pro rodiny s dětmi až po luxusní střediska s příkrými svahy a závodními tratěmi. Navštivte tradiční alpská lyžařská střediska jako Bad Gastein s termálními prameny, známá střediska Schladming, Zillertal nebo Kitzbühel nebo střediska kolem ledovce Kitzsteinhorn Kaprun a Zell am See či letovisko Stubaital pod ledovcem Stubai.

Objednejte dovolenou online z domova

Dovolenou pro letošní sezónu si opět můžete zakoupit online v pohodlí vašeho domova. Součástí bohaté nabídky na lyžařské zájezdy do Rakouska v oblíbených horských střediscích je doprava, kvalitní ubytování, strava (polopenze nebo snídaně) a u některých typů zájezdů jsou v ceně i skipassy. Ve srovnávači zájezdů NewTravel.cz, kde můžete jednoduše a přehledně vybírat z nabídek cestovních kanceláří, které jsou pojištěné proti úpadku, lze sjednat rovnou cestovní smlouvu přímo u cestovní kanceláře. Nezapomeňte na cestovní pojištění, u dovolené spojené s jakýmkoliv sportem je zvýšené riziko úrazů, a tak je třeba se nechat dobře pojistit. Zlomená noha by se vám jinak mohla hodně prodražit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo