Home / Móda / Denní líčení okem odborníka
Denní líčení okem odborníka
By: Aurora CuaCua

Denní líčení okem odborníka

Líčení je proces, kterým se žena zkrášluje k obrazu svému. Jiné líčení se preferuje přes den a jiné zase večer. Je rozdíl vyrazit s líčením do práce nebo na diskotéku. Denní líčení má určité předpoklady, jedině tak bude jedinečné. Pokud nevíte, jak na to, oslovte odborníky Studia Mone. Máte jistotu, že líčení vydrží delší dobu, je precizní a propracované v každém detailu.

Příprava pleti před líčením

Před samotným líčením, je lepší pleť řádně vyčistit a odmastit. Většina žen má sklony k mastné pleti, ale není to pravidlo. U někoho se pleť nejprve musí hydratovat, když je vysušená, je to variabilní. Nastavuje se podle toho i kosmetika. Sama si zřejmě nejste schopná vybrat správný krém, natož make-up.

Na trhu je tolik přípravků, že nevíte, kam dříve sáhnout. Nechte si raději poradit, ať se vyhnete alergickým reakcím a dalším nežádoucím vlivům. Pouhý fakt, že vaše pleť nebude moci pod make-upem dýchat, způsobí komplikace typu akné a ucpání pórů projevující se černými tečkami.

Samotné líčení – podtrhněte své přednosti

Pokud je pleť řádně vyčištěna a stanoven její typ, odborník se dále dívá na barvu pleti (bledá, snědá, olivová, ..), ale i na tvar obličeje. Líčení podle ročního období je jistota, kterou se nic nezkazí. Nicméně trendem jsou i jiné kombinace, které také dokážou kouzlo osobnosti podtrhnout.

Denní líčení tak spočívá v lehkém dotónování pleti a vzdušnosti se zachováním vaší svěžesti. Tuny make-upu opravdu pro vaši pleť vhodné nejsou. Spíše tu platí, čím transparentnější, tím lepší. Líce se přece dají zvýraznit zdravíčky, ústa leskem na rty, řasy řasenkou a víčka očními stíny. Ovšem i tu platí, všeho s mírou.

Pro líčení existuje nespočet tipů, triků a návodů, jaké barvy a také v jakém rozsahu se k vám hodí. Nejlepší možností je nebát se experimentovat a vyzkoušet si, jaké líčení je ideální, nebo si zajít do salonu, kde s výběrem pomohou specialisté. Ti mohou poradit i jaké líčení zakupovat. Jemné a decentní líčení sluší každé ženě. Jinak se mu také říká holé líčení, které stoupá i v očích světových celebrit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*