Home / Hobby / Designová topidla Olimpia Splendid
Designová topidla Olimpia Splendid

Designová topidla Olimpia Splendid

Designová topidla Olimpia Splendid vás zahřejí i v té největší zimě. Navíc se pyšní skvělým zpracováním a nádherným designem. Topidla Olimpia Splendid mají hned několik dalších výhod, které je činní nejoblíbenějšími topidly na trhu.

Designová topidla Olimpia SplendidModerní design a skvělý materiál

Předností topidel Olimpia Splendid je jejich krásný design a výběrové materiály. Na první pohled působí zařízení solidním a kvalitním dojmem. Italský design nabízí bezkonkurenční možnosti v používání a jednoduchý přístup k ovládacím prvkům. Mezi nejoblíbenější designové kousky patří topidlo Olimpia Splendid Caleo TT, které se kromě skvělého vzhled a materiálům pyšní i řadou užitečných funkcí.

Topidlo nabízí propracovaný systém, který skvěle využijete v domácnostech, na chalupách, suterénech či v práci. Funkce ventilátoru s kombinací TURBO zajistí rychlé vytápění celé místnosti. Topidlo je navíc možné umístit na stěnu nebo volně do prostoru. Bonusem je nízká spotřeba zařízení.

Designová topidla Olimpia SplendidDruhou designovou lahůdkou v oblasti topidel, je topidlo Olimpia Splendid Radical Twin. Toto keramické topidlo má propracovanou kontrolu Radical Twin a lze jej umístit na zeď, stůl či podlahu. Ovládá se za pomoci dálkového ovladače a požadovanou teplotu můžete nastavit na digitálním displeji, kde se zobrazuje i aktuální teplota topidla. Olimpia Splendid Radical Twin je vyrobené z velmi lehkého a přitom odolného materiálu a nabízí skvělý výkon 2000 W.

Na trhu je spousty dalších designových topidel značky Olimpia Splendid, které jsou známé pro svůj vzhled, skvělý výkon a nízké provozní náklady. Pořiďte si jedno z kvalitních topidel této prověřené značky a nebudete mít již nikdy problémy se studeným domovem nebo kanceláří, která vám může zadělat na zdravotní problémy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*