Home / Móda / Jak vybrat správné doplňky k různým typům a barvám oblečení?
Jak vybrat správné doplňky k různým typům a barvám oblečení?

Jak vybrat správné doplňky k různým typům a barvám oblečení?

Pod výrazem módní doplňky si lze dnes běžně představit širokou škálu ozdobných věcí, jako jsou exkluzivní šperky (náramky, náhrdelníky, brože, řetízky s přívěsky, prstýnky, náušnice), šátky, vlasové ozdoby (čelenky, spony, gumičky, jehlice a skřipce do vlasů), brýle, rukavice, klobouky atd. Tuto výbavu doplňují pásky, hodinky, boty, bižuterie, batohy a kabelky. Poslední zmíněný módní doplněk vyniká nejenom kvalitním zpracováním a ojedinělým designem, ale i praktičností. Skoro všechny kabelky a tašky přes rameno mají důmyslně řešenou separaci, do níž se vejde spousta drobností. Tohoto výborného společníka ocení snad každá žena.

Jak vybrat správné doplňky k různým typům a barvám oblečení?

 

Módní doplňky není radno podceňovat, protože leckteré fádní oblečení se díky nim rázem promění ve stylový outfit. Při jejich výběru je nutné si dát pozor hlavně na vhodně zvolenou barevnost, styl a druh oblečení. Pokud vše se šikovně sladí k naprosté dokonalosti, pak nejeden komplet dostává naprosto jiný rozměr. V opačném případě špatně vybrané detaily mohou úplně zkazit celkový dojem.

K dámskému plesovému i společenskému oblečení se nejvíce hodí exkluzivní modely, které znamenitě podtrhnou ženskou krásu. Navíc tyto doplňky ve všech evokují pocit skutečného luxusu a osobité elegance. Jsou-li šaty jednoduše řešené, potom nic nepokazíte efektnějšími a propracovanějšími prvky, jako jsou zlaté či stříbrné sady šperků osazené blyštivými kamínky. Tyto skvostné šperky se budou vyjímat na šatech decentních barev, tak i sytějších odstínů. Na výběr máte také perlové šperkařské zboží. Kolekce šatů s hlubokým výstřihem můžete vybavit masivnějším náhrdelníkem, který dozajista přitáhne mužskou pozornost. Kabelky, střevíčky na vysokém podpatku, eventuálně lodičky by měly ladit. Celý komplet ještě můžete dozdobit kožešinovou štolu a rukavičkami.
Jak vybrat správné doplňky k různým typům a barvám oblečení?

Oblečení do práce má několik podob. Zcela záleží na firemních zvycích v rámci odívání, vlastním vkusu jednotlivce a patřičné pohodlnosti. Některé ženy preferují elegantní a konzervativní módu. V jejich šatní skříni lze najít značkové kousky oblečení a lodičky na vysokém podpatku tlumených barev, také kvalitní a zároveň dražší doplňky doplněné o řadu jemných šperků.

Jiné nedají dopustit na uvolněnou pracovní módu, díky níž si mohou dovolit experimentovat s barvami, styly a střihy. Takovéto ležérní oblečení může být zkombinováno ze dvou, třech a více barev, přičemž jedna z nich vždycky v kompletu dominuje. Právě tento převládající odstín by měly mít i zvolené doplňky. Pod tímto druhem oblečení můžete narazit i na hodně pestrobarevné outfity, k nim si vyberte doplňky, tak aby nepůsobily rušivě. Módní guru osobnosti zase doporučují doplňky kontrastních barev.

 

Jak vybrat správné doplňky k různým typům a barvám oblečení?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*