Home / Móda / Módní overaly
Módní overaly

Módní overaly

Originalitě oblečení se v dnešní době meze nekladou. Každá žena chce zaujmout, ale ne vždy se jí to podaří. Sáhne vedle, to se stane a nejen jí, ale klidně i celebritám.

Pokud chcete být letos v létě trendy, oblečte si na sebe overal. Je to oblečení, které je spojeno horním i spodním dílem k sobě. Overaly jsou vzdušné a s páskem v pase krásně zvýrazní postavu a ženské křivky.

Overal není pyžamo

Módní overalyLidé často zaměňují overaly za pyžamo. Je pravda, že svého času vypadala taková pyžama podobně, ale jen střihem. Určitě jsou luxusní overaly o něčem jiném. Zachovaly si do jisté míry jen podobu a někdy i materiál. Jen jsou o dost modernější. Pokud chcete být šik, neměl by vám alespoň jeden overal do letního či podzimního šatníku chybět. Stylový overal se kombinuje nejčastěji s podpatkami, pěkným šperkem a malinkou kabelkou do ruky, tzv. psaníčkem.

Ležérní, ale přesto elegantní

Módní overalyOveral je jedno z mála druhů oblečení, které se nemusíte bát vytáhnout ze skříně. Jeho materiál je v mnoha případech lehký a nemačkavý. Barvu potom už zvolte podle toho, kam se chystáte. Jednobarevný do kanceláře, ale na večírek už může hrát více barvami. Záleží na vás, vkusně budete vypadat v bílé i černé, je to prostě klasika. Podtrhněte to, co se vám na vašem těle líbí. Máte-li štíhlé nohy bude vám slušet overal se slim nohavičkami, máte-li pár cm navíc v pase, vezměte si pásek, nenechávejte overal volně vlát, bude vám vytvářet další kila navíc. Vnadné dívky se nemusí poodhalit své přednosti, když zvolí overal s výstřihem do „V“.

 Namířit a zacílit

Jistě i vaším cílem je, abyste v overalu měla zajištěn exkluzivní vzhled. Jak jsme již nastínili, podpatky a psaníčko jsou k této formě looku opravdu v kurzu. Nicméně každá neumíme na podpatkách chodit elegantně, tak proč vypadat směšně, když to můžete vyřešit balerínami. Ty se k overalu také hodí. K jednoduchým overalům padnou stříbrné, zlaté i neonové doplňky.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*