Home / Návody / Zničené vlasy – vyzkoušejte účinnou kúru!
Zničené vlasy – vyzkoušejte účinnou kúru!

Zničené vlasy – vyzkoušejte účinnou kúru!

Vlasy jsou vizitkou snad každé ženy, proto se spousta z nich snaží, aby právě jejich vlasy vypadaly krásně, objemně, byly za všech okolností krásné. Ženy s rovnými vlasy chtějí mít kudrlinky a krásně zvlněný účes, ženy s kudrlinkami zase touží mít krásné, rovné a lesklé vlasy. Pro dokonalé vlasy si mnohé ženy dopomáhají různými produkty a procedurami.

Procedury, které vaše vlasy ničí

Ať už zvolíte pro barvení vlasů ty nejšetrnější barvy na světě, stejně je to pro vlasy zásah, se kterým se musí smířit. Následné pravidelné mytí, fénování, žehlení, natáčení kulmou a mnoho dalšího vlasům pravidelně ubližuje. Ty těmito procesy trpí, vysušují se, jsou zplihlé, poškození a bez života. Existuje však spousta možností a metod, které mohou pomoci vlasům dostat zpátky vše, co ztratily. A to bez nutnosti škodlivých nebo chemických látek, které by vlasům mohly opět ubližovat. Vyzkoušet můžete nejrůznější druhy olejíčků. Většinu používáte v kuchyni, ale mají široké možnosti využití. Oleje mohou hodně vlasům pomoci. Kde například?

Pomoc pro zplihlé a suché vlasy

Slunečnicový olej bude dobrou volbou pro vlasy, které budou zplihlé, suché a bez lesku. Obsahuje totiž antioxidanty a výživné látky, které pomáhají vlasům. Navrací do vlasových vláken lesk. Aplikujte na vlasy jako masku nebo zábal, nechejte působit a poté vlasy umyjte.

Brání vzniku lupů

Vznikl lupů je nepříjemný a je třeba začít se proti tomu bránit. Vyzkoušejte olejovou kůru, který pomůže bránit vysušování pokožky, což tedy znamená, že zabrání také infekcím a suché pokožce.

Předcházet krepatění vlasů

Mají vlasy sklon ke krepatosti? Bývá to především v zimním a letním období? Narušení vlasového vlákna je nepříjemné, takže sáhněte pro olejovou kúru, která jim poskytně všechno, co potřebují.

About Zuzana Žáková

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*