Home / Móda / Výroba vlastních šperků z Fimo hmoty
Výroba vlastních šperků z Fimo hmoty
By: Furya

Výroba vlastních šperků z Fimo hmoty

Která žena by nemilovala nejrůznější šperky. Mnoho z nich má doma ve šperkovnici mnoho kousků krásných šperků a musí se hodně držet v obchodech, kde leží krásné šperky a přímo vás volají, kup si nás!

Jenže to byste vydělávali prakticky jen na šperky a na nic jiného. Už jste někdy přemýšleli nad tím, že si šperky vlastnoručně vyrobíte?

Výroba vlastních šperků z Fimo hmoty

By: Furya

Budete tak mít jedinečné a originální kousky, které nemá nikdo a to za zlomek ceny! Vaše peněženka vás tedy nezabolí. Můžete libovolně kombinovat barvy, tvary a vzory. Slyšeli jste už někdy o hmotě jménem fimo? Inspirací na tuto hmotu je plný internet. Vyrobte si z ní krásné šperky!

Fimo hmota

Výroba vlastních šperků z Fimo hmoty

By: Furya

Jde o modelovací polymerovou hmotu, která se podobá modelíně. S ní můžete skvěle pracovat a různě jí tvarovat. Můžete s ní pracovat a vytvářet jednodušší vzory na různé šperky nebo můžete vytvářet složitější tvary, záleží na vašem vkusu, chuti a také zručnosti.

Výroba fimo šperků je jednoduchá, zvládnete jí v pohodlí domova a nebudete muset kupovat vybavení za několik set korun. Šperky vás tak ve finále vyjdou velmi levně. A to je jeden z důvodů, proč je fimo tak oblíbená hmota pro tvorbu šperků.

Originální šperky za pár chvil

Fimo hmota se dává „péct“. Nemusíte se bát, nepotřebujete žádný speciální pece. Postačí úplně obyčejná trouba. K výrobě originálních šperků postačí fimo hmota, nůž a trouba! Skvěle se z této hmoty vyrábí náušnice, ale i přívěšky. Z fimo hmoty si vymodelujte šperk, podle vlastního návrhu. Fimo hmotu můžete například spojovat, růžně točit do spirálek, obalovat jednu hmotu druhou a podobně. Motiv je jenom na vás! Jakmile máte šperk hotový, propíchněte ho skrz a přidejte háček, pokud tvoříte náušnice. Pokud tvoříte šperk, udělejte díru na šňůrku. Aby se váš šperk nerozpadl a byl pěkně ztuhlý je nutno dát jej zapéct. Postačí vám k tomu trouba, kterou předehřejete na 110 stupňů. Šperky do ní vložte na půl hodiny a originální šperk je na světě!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*