Home / Móda / Dentální šperky: Vkusný nebo nevkusný trend?
Dentální šperky: Vkusný nebo nevkusný trend?

Dentální šperky: Vkusný nebo nevkusný trend?

Stále vám k vašemu zevnějšku něco chybí? Nechala jste si vybělit zuby, ale máte pocit, že to ještě není ono? Zajímavou módu představují dentální kamínky. Tento trend má své příznivce i odpůrce. Je to zejména tím, že jsou dentální šperky pro většinu lidí velkou neznámou, někomu ovšem připadají sexy.

Aplikují se pomocí adhezivního tmelu, kterým se kamínek na zuby přichytí. Vybírá se nejčastěji z barevných kamínků, ale na trhu existuje mnohem širší výběr, který zahrnuje i celou řadu dalších možností.

Známé i neznámé kolekce

Neznámé kolekce od neznačkových výrobců se mohou stát příliš riskantní volbou, jelikož nemusí disponovat takovou kvalitou, která zajistí výdrž, stálý vzhled a zejména hygienu. Značkové dentální kamínky jsou podstatně dražší, ale je u nich jistota, že jsou pro tyto účely testované. Jedním z populárních výrobců je například Swarovski.

Dentální šperky: Vkusný nebo nevkusný trend?Každá žena zná Swarovski a jejich blyštivé kamínky, které přitahují pouhým pohledem. Pokud chcete na někoho udělat dojem, je potřeba své doplňky sladit. Není to jen o oblečení, ale svou osobitost můžete podtrhnout i dentálními či jinými šperky.

Konkrétně Swarovski toho přináší opravdu mnoho. Od náramků, náhrdelníků, náušnic až po prsteny a právě dentální šperky. Dentální kamínky Swarovski kamínky jsou kvalitní, pěkně broušené, tím pádem mění odlesky podle intenzity doléhajícího světla. Na trhu existuje i celá řada dalších výrobců, kteří dokáží zajistit kvalitní výsledek.

Čeho se obáváte

Většina lidí se bojí o zubní sklovinu. Představuje si fakt, že i čištěním zubů se sklovina částečně odstraňuje, tak proč by to mělo být u aplikace dentálního kamínku jinak. Skutečnost je taková, že při tomto drobném zásahu k poškození zubní skloviny skutečně nedochází.

Dentální šperky: Vkusný nebo nevkusný trend?Adheze, neboli přilnavost k zubu, je natolik šetrná, že tmel nebo samotný kamínek v ústech ani nepocítíte. Není třeba se obávat, že vám kamínek bude v ústech překážet, je velmi drobný.

Životnost kamínku záleží na vaší následné péči o zuby. Vydrží od dvou týdnů déle, třeba i několik měsíců. Kamínek na zubu se bude hodit na nejrůznější akce typu diskoték, ale klidně i na rande či posezení u kávy. Ačkoliv se jedná zejména o trend pro mladé, svojí popularitu si získaly i u dalších generací. Na rozdíl od tetování se nejedná o trvalou ozdobu, takže ji lze kdykoliv odstranit. Dentální kamínky se aplikují ve speciálních kosmetických studiích, ale ještě než se do kamínků pustíte, je vhodné si ověřit, jaké kamínky používají a jestli je pro vás výběr daného studia dostatečně pestrý.

Foto: facebook.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*